LR administracinių bylų teisenos įstatyme administracinis ginčas apibrėžiamas kaip ” asmenų konfliktas su viešojo administravimo subjektais arba konfliktas tarp nepavaldžių vienas kitam viešojo administravimo subjektų. Prie administracinių ginčų priskiriami ir tarnautojų ginčai su administracija, taip pat rinkimų ginčai”.
Remiantis LR administracinių teisės pažeidimų kodeksu, administracinis teisės pažeidimas (nusižengimas) laikomas priešingas teisei, kaltas (tyčinis arba neatsargus) veikimas arba neveikimas, kuriuo kėsinamasi į valstybinę ar viešąją tvarką, nuosavybę, piliečių teises ir laisves, į nustatytą valdymo tvarką, už kurį įstatymai numato administracinę atsakomybę.

 

Advokatas Karolis Rugys teikia teisines paslaugas ir atstovavimą bylose, susijusiose su kelių eismo taisyklių pažeidimu; administracinių teisės pažeidimų kodekso pažeidimu; ginčais dėl nuosavybės, žemės ir kito kilnojamojo ir nekilnojamojo turto; ginčais su valstybės ir savivaldos institucijomis.

Administracinės bylos

Administracinių bylu advokatas Vilniuje Karolis Rugys padės išspresti visus klausimus dėl kelių eismo taisyklių pažeidimu. Advokatas užsiima atpk bylomis visoje lietuvoje.

 

Alkotesteriu rodmenu gincijimas advokatas, atpk apskundimas,


Susisiekti su advokatu:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė