Advokato Karolio Rugio teikiamos paslaugos: įmonių steigimas, įmonių susijungimai ir įsigijimai, teisinė pagalba investuotojams, draudimų teisė.

Įmonių steigimas

Ruošiantis steigti  įmonę svarbu žinoti, kokios yra įmonės steigimo procedūros,  kokią verslo formą pasirinkti, ar geriau verslą vykdyti verčiantis individualia veikla, ar steigti juridinį asmenį… Advokatas Karolis Rugys visada suteiks kompetentingus patarimus, kokia įmonės teisinė forma yra tinkamiausia, ir suteiks teisinę pagalbą nuo verslo pradžios iki vystymosi.

Įmonės steigimas apima šiuos pagrindinius teisės objektus: verslo formos pasirinkimą, įmonės steigimo dokumentus, įmonės registravimą, įmonės pavadinimo ir prekės ženklo registraciją, finansų teisę, darbo teisę, verslo valdymo teisinę pagalbą, skolų ir žalos prevenciją.

Įmonių susijungimai ir įsigijimai

 

Įmonių susijungimai ir įsigijimai apima reikalingų dokumentų rengimą ir teisinius patarimus, susijusius su verslo privatizacija, pirkimu, bendrovių akcijų įsigijimu bei perleidimu, pertvarkymu, reorganizavimu ir panašiais teisiniais klausimais.

Teisinės paslaugos, susijusios su įmonių susijungimu ir įsigijimu apima: konsultacijas dėl verslo pirkimo ar pardavimo sandorių, įmonių susijungimo ir įsigijimo dokumentų rengimą, klientų atstovavimą derybose.


Susisiekti su advokatu:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė